Úvodní strana

Vzhledem k tomu, že délku letu si můžete určit sami a počítá se po minutách, je nejvhodnější cenu za let vyjádřit v korunách za minutu. Cena také záleží na počtu osob, které se letu zúčastní. Do letadla se kromě pilota vejdou až tři cestující, avšak letět může samozřejmě i pouze jeden člověk. V takovém případě ho výlet bude stát 50,- Kč za minutu. Budou-li pasažéři dva, zaplatí každý za minutu letu už jen 30,- Kč, a pokud se o let podělí tři lidé, vyjde každého z nich minuta letu na 20,- Kč.

Uvedená cena je konečná a nebude se zvyšovat o žádné další poplatky, doplatky nebo jiné skryté nemravnosti. Let začíná v okamžiku, kdy se letadlo odlepí od země a končí v momentě, kdy se na ní zase úspěšně a v pořádku vrátí :-) Za tuto dobu se také počítá cena. Do ceny tedy není zahrnuta žádná činnost na zemi, například nastupování, zahřívání motoru či pojíždění před startem a po přístání. V letadle také samozřejmě máme hodiny, takže lze čas průběžně sledovat a let případně prodloužit či zkrátit podle toho, jak se Vám ve vzduchu bude líbit.

Věnujete-li čas pátrání po internetu nebo telefonováním do aeroklubů či leteckých škol, zjistíte, že tyto ceny jsou vůbec nejnižší, jaké můžete pro čtyřmístné a skoro nové letadlo nalézt. Mým cílem není vydělávat peníze na lidech, co se chtějí podívat na svět shora, ale naopak jim tento zážitek umožnit za dostupnou cenu. Létání mám rád a proto mi dělá radost, když jeho krásu mohu zprostředkovat i někomu jinému. Neznám přesný počet lidí, které jsem již letadlem svezl, ale bude jich kolem stovky. Drtivá většina z nich byla velmi spokojená a někteří si výlet dokonce zopakovali :-) A z toho mám tu největší radost.

Pro Vaši informaci - cena za pronájem letadla, kterou musím zaplatit, činí 4.200,- Kč bez DPH za letovou hodinu. Takže i já zaplatím svůj "podíl" a na letu opravdu nevydělám :-)

Fotografování
Na den pilotem
Letadla
Základna
 
Cena
Kontakt
 
Pocítadlo