Želivka

Úvodní strana

Pokud se chcete jen tak proletět nad krajinou, protože se Vám líbí pohled shora, nebo jste dosud v malém letadle neletěli a chtěli byste to vyzkoušet, jste na správném místě. Podobný výlet si můžete snadno zařídit, ať už pro sebe, a nebo pro někoho z rodiny či přátel, kterým takový výlet dáte jako neobvyklý dárek (obdarovávání zážitky je dnes stále oblíbenější). Samozřejmostí je pak možnost si všechno podle přání vyfotit nebo natočit na kameru. Směr a délku letu si rovněž zvolíte sami, avšak mějte na paměti, že do některých oblastí se prostě letět nedá - například pohled do kondenzační věže jaderné elektrárny Temelín shora by byl poněkud zkalen přítomností dvou Gripenů po stranách a tím, že by to pro pilota byl let poslední :-)

Je tedy možné navštívit třeba některý zámek nebo hrad a pořídit si pár fotografií, jaké bývají v kalendářích, nebo si z výšky prohlédnout své bydliště. Divili byste se, jak místa, která důvěrně znáte mnoho let, vypadají z tohoto úhlu pohledu odlišně. Sami se přesvědčíte, že třeba v případě vesnic budete mít potíže určit i příjezdové silnice :-)

Máte-li chuť vyzkoušet něco, co nezažijete každý den a nebo chcete udělat radost svým blízkým či přátelům, neváhejte :-)

Fotografování
Na den pilotem
Letadla
Základna
 
Cena
Kontakt
 
Pocítadlo